Соціальна відповідальність

КОРПОРАТИВНІ ПРОЕКТИ

Масштаби діяльності Індустріальної групи УПЕК зачіпають інтереси величезної кількості людей. Будучи промисловим лідером Харківщини, УПЕК є одним з найбільших в регіоні роботодавців і платників податків. Статус виробничого лідера накладає додаткову відповідальність, і в Індустріальній групі розуміють значення впливу компанії на соціальний і економічний розвиток Харківського регіону.

У зв'язку з цим, лідерські амбіції УПЕК знаходять відображення не тільки в якості та обсягах продукції, що випускається, але і в ефективності управління, створення привабливих умов роботи, в соціальних ініціативах, які висуває Індустріальна група.

Слова про високу соціальну відповідальність ми трансформували в прості людські цінності - бути корисними суспільству, людям.

zdanie_upec_500-525.jpg

Ключовими напрямками діяльності в сфері корпоративної соціальної відповідальності УПЕК були і залишаються проведення корпоративних заходів для співробітників і їхніх дітей, а також надання адресної матеріальної допомоги нужденним співробітникам Благодійним фондом «Патріоти». 

champ_500-330-03.jpg
ЗОЛОТИЙ ПРОЕКТ УПЕК

В настоящее время ежегодно проводится конкурс «Золотой проект УПЭК» — конкурс инженеров и конструкторов ИГ УПЭК.  В конкурсе определяются лучшие инженерные проекты, выполненные в программах Pro/ENGINEER, Windchill PDMLink, Windchill ProjectLink, Windchill MPMLink и внедренные на предприятиях Индустриальной группы. Основными критериями, оцениваемыми конкурсной комиссией являются творческая мысль инженера, эффективность решения сложной производственной задачи, результаты внедрения.

Данная традиция родилась из другой, не менее прекрасной: на протяжении 2007-2014гг. в канун Дня машиностроителя Индустриальной группой проводился Чемпионат профессионалов-машиностроителей. В разные годы Чемпионат имел разный формат и размах.

В 2007 году это был Чемпионат рабочих профессий — соревнования токарей, фрезеровщиков, шлифовщиков и слесарей-инструментальщиков: «Золотые руки УПЭК» — личный зачет и «Команда профессионалов УПЭК» — командный зачет рабочих бригад предприятий.

В 2009 году Чемпионат рабочих профессий «Золотые руки УПЭК» перерос в открытое соревнование, в котором приняли участие работники девяти заводов. К командам, представляющим заводы УПЭК (ХАРП, ХЭЛЗ, Харверст, ЛКМЗ, УПЭК-Техсервис), присоединились новые участники — рабочие заводов «Турбоатом», «Электротяжмаш», ФЭД, «Свет шахтера». В 2010 году инициативу наряду с прошлогодними участниками поддержал также завод «Автрамат». За звание лучших профессионалов в цехах ХАРП и УПЭК-Техсервис состязались представители уже 10 предприятий Харьковщины.

В сентябре 2011 года, кроме проведения этих традиционных конкурсов, Индустриальная группа определяла лучших среди молодых конструкторов, молодых рабочих, операторов станков с ЧПУ, а также лучших маркетологов и менеджеров по продажам. Впервые компетентные комиссии определяли победителей в номинациях «Моделирование механообработки на станках с ЧПУ» и «Лучший бизнес-проект». Также впервые на предприятиях группы прошли конкурсы «Лучший по профессии», в котором приняли участие представители самых «массовых» профессий каждого завода.

 • Теннис
 • Чемпионат рабочих профессий
 • На сцене
 • Субботник
 • Субботник
 • Лето в стране УПЭК
 • Детский праздник
 • Субботник
subb_500-330-07.jpg

subb_500-330-03.jpg
КОРПОРАТИВНИЙ СУББОТНИК

Багато років на підприємствах Індустріальної групи УПЕК існує традиція - проводити весняні суботники. Спільними зусиллями співробітники компанії приводять в порядок території і приміщення заводів, а також прилеглі території підприємств. Винагороджується спільний ударну працю зазвичай ситним обідом і приємним неформальним спілкуванням, яким часто не такі багаті рядові робочі будні.


Перший загальнокорпоративні суботник відбувся 21 квітня 2007 року. У цей день керівництвом Індустріальної групи, директорами та працівниками підприємств УПЕК було висаджено 200 саджанців дерев, проведено прибирання території заводів і прилеглої до них території.

Керівництво ІГ УПЕК прагне підтримувати і розвивати традиції заводів. Без культури виробництва, чистоти і порядку неможливо створити процвітаючі підприємства. А ще спільна праця - об'єднує! І це факт, який вже протягом дев'яти років підтверджується нашим корпоративним весняним суботником.

deti_500-330-03.jpg

deti_500-330-01.jpg

deti_500-330-04.jpg
ДИТЯЧИЙ ПРОЕКТ

Ми підтримуємо спадкоємність поколінь і впевнені, що серед дітей наших співробітників чимало майбутніх машинобудівників: хороших фахівців, керівників підрозділів і підприємств Індустріальної групи УПЕК. Але зацікавлювати в цьому підростаюче покоління потрібно вже сьогодні.

Історія дитячого проекту почалася з корпоративного дитячого свята «Літо в країні УПЕК», яка 9 червня 2007 року відбувся в харківському парку ім. Артема, а також в м.Лозова, де розташоване одне з підприємств індустріальної групи.


Заступник голови ради директорів УПЕК Сергій Нестругін: «Ми порахували, що для дітей кращий спосіб познайомитися з Індустріальної групою, в якій працюють їхні батьки, це потрапити в казкову країну - країну УПЕК. Так народилася ідея унікального дитячого проекту «Країна УПЕК». Свято викликав великий інтерес і багато позитивних емоцій у дітей і співробітників Індустріальної групи. У цій країні наші співробітники і їх діти можуть весело і цікаво відпочити, отримати яскраві незабутні емоції. Ми дуже сподіваємося, що цей проект стане ще одним приводом для того, щоб наші співробітники пишалися своєю компанією ».


В "Країні УПЕК" хлопців зустрічають казкові герої, клоуни і акробати, добрі чарівники і юні феї. Діти беруть участь в різних конкурсах і обов'язково отримують пам'ятні сувеніри. Починати літо разом з УПЕК стало для дітей співробітників компанії доброю традицією: дитячі свята проходять щорічно і до цього дня напередодні Міжнародного дня захисту дітей.

Нам подобається дарувати радість нашим дітям!

 • лето в стране упэк
 • лето в стране упэк
 • лето в стране упэк
 • лето в стране упэк
 • лето в стране упэк
 • лето в стране упэк
 • лето в стране упэк
 • лето в стране упэк
 • лето в стране упэк

champ_500-330-09.jpg

champ_500-330-11.jpg

champ_500-330-08.jpg
СПОРТИВНИЙ КЛУБ ХАРП

Ідея створення спортивного клубу «ХАРП» належить Почесному президенту АТ "У.П.Е.К." Анатолій Гіршфельд, який зі студентських років професійно займається настільним тенісом і виступає в рейтингових турнірах.


Анатолій Гіршфельд: «Спорт - це та сфера діяльності, яка допомагає людині розвиватися більш гармонійно. Адже це не тільки здоров'я, а й можливість більш легко переносити ті життєві труднощі, які ставить перед нами наш нелегкий час. Тому я люблю спорт і з задоволенням займаюся ним на дозвіллі. Наприклад, взимку люблю кататися на гірських лижах. А серед улюблених видів спорту - великий теніс, баскетбол і настільний теніс. По перших двох я маю спортивні розряди, а в настільний теніс граю на рівні кандидата в майстри спорту. Думаю, в Україні цей вид спорту має хороші перспективи. Але щоб молодь хотіла займатися настільним тенісом, її потрібно в цьому підтримувати. Тому в 2004 році на базі відділення з настільного тенісу Харківського обласного училища фізичної культури і спорту ми створили спортивний клуб «ХАРП». Цей клуб сьогодні є одним з провідних в Україні з настільного тенісу ».


Команда СК «ХАРП», що носить ім'я торгової марки Харківського підшипникового заводу, є постійним учасником і призером чемпіонату України серед команд суперліги з настільного тенісу. До складу СК «ХАРП» входить кілька команд: жіноча збірна, яка виступає в суперлізі України; жіноча команда, яка виступає у Вищій лізі Чемпіонату України; чоловіча команда юніорів, яка виступає в першій лізі чемпіонату України (14-16 років).

Головою спортивного клубу є директор ТОВ «Транссервіс» Леонід Сегал - неодноразовий чемпіон України та призер міжнародних змагань, переможець Чемпіонату світу 2006 року з настільного тенісу серед ветеранів.


500-330-7.jpg

500-330-2.jpg
БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ПАТРІОТИ»

Благодійний фонд «Патріоти» був створений з ініціативи народного депутата України А.М. Гіршфельда і почав свою роботу з липня 2011 року з метою надання матеріальної допомоги співробітникам Індустріальної групи УПЕК, що опинилися в складній життєвій ситуації.

Засоби БФ розподіляються за принципом самоврядування: піклувальні ради фонду у всіх структурних підрозділах компанії і довірені особи регулярно розподіляють фінансові кошти в рамках бюджету фонду. Звернутися за допомогою може кожен співробітник УПЕК і підприємств, що входять до складу групи, який потребує адресної матеріальної допомоги.

Всього з моменту заснування і по грудень 2016 р БФ «Патріоти» була надана допомога більш ніж 430 співробітникам УПЕК і підприємств, що входять до складу Індустріальної групи, на суму понад 570 000 гривен. І сьогодні фонд продовжує свою роботу.


Виконавчий директор БФ «Патріот» Валерій Рибалко: «У роботі благодійного фонду« Патріоти »пріоритет завжди віддавався питань стану здоров'я співробітників компанії. І незважаючи ні на які економічні складності і труднощі в країні, ми продовжуємо надавати підтримку співробітникам підприємств і підрозділів ІГ УПЕК, яких просто не можемо і не маємо права залишити один на один зі своєю бідою ».


ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

 • Посадка деревьев
 • Посадка деревьев
 • мероприятие
P1010504.JPG

P1010523.JPG
УЧАСТЬ У СОЦІАЛЬНО-КУЛЬТУРНОМУ РОЗВИТКУ РЕГІОНУ

Усвідомлюючи, що компанія несе відповідальність не тільки перед своїми співробітниками, але і за розвиток регіону в цілому, керівництво і співробітники Індустріальної групи УПЕК і підприємств, що входять до групи, беруть участь в соціально-культурному розвитку Харківщини. 


ЛКМЗ - надійний соціальний партнер

У 2011 році Лозівський ковальсько-механічний завод уклав перший договір соціального партнерства з Лозовським міською радою. З 2016 року діє новий договір соціального партнерства.

В останні роки значно зросла сума відрахувань до місцевого бюджету. Тільки за 2015 рік вона склала понад 15 млн. Грн.

ЛКМЗ продовжує брати активну участь у соціально-культурному розвитку міста.

За роки партнерства (2011-2016 рр.) Завод виділив понад 3 млн. Грн. на благоустрій міста, парків, дитячих майданчиків, на допомогу навчальним, спортивно-оздоровчим та медичним закладам. Завдяки ЛКМЗ, допомоги Благодійного фонду «Патріоти» Лозова з року в рік перетворюється, стає красивішим.

Постійну підтримку надає завод ветеранам війни і праці, сім'ям воїнів Збройних Сил України, бере участь в оздоровленні дітей, проведенні міських свят та інших заходів.

Лозівський ковальсько-механічний завод є найбільшим містоутворюючим і бюджетоутворюючим підприємством Лозовій. Від його успішної роботи в значній мірі залежить життя міста.

Вкладати кошти в розвиток міста Лозівський ковальсько-механічний завод планує і надалі.

Відновлення кедрової гаї в Харкові

У 2016 році співробітники ХАРП взяли участь у відновленні кедрової гаї в Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького. Захід проходив в рамках благодійної акції «Посади дерево». Серед учасників - співробітники Харківського підшипникового заводу (ХАРП) зі своїми сім'ями.

Суть заходу не тільки у відновленні кедрової алеї, знищеної під час окупації Харкова в роки Другої світової війни і представляє собою унікальний природний ділянку (до війни кедровий гай у парку Горького була єдиною в Україні). Учасникам акції, на суму, що дорівнює вартості саджанців, вручили карти катання, які ті в свою чергу передали вихованцям дитячих будинків. Таким чином, діти, позбавлені батьківського піклування, зможуть покататися на атракціонах і отримати масу задоволення.

Брати участь в подібного роду заходах в ІГ УПЕК планують і в подальшому.

Ми впевнені, що в сьогоднішньому світі успішний розвиток бізнесу можливо при досягненні гармонізації економічної, соціальної і морально-етичної складових бізнесу. А ще, що є такі великі і важливі справи, які потрібно і можна втілювати спільними зусиллями. Робити добро - просто!