Автомобильный дивизион

Автомобільний дивізіон забезпечує широкою номенклатурою підшипників, підшипникових вузлів і корпусних підшипників (торгова марка HARP), а так само поковками, виливками, вузлами, деталями і складними агрегатами автомобільну, сільгоспмашинобудівної, двигунобудівних галузі і транспортне машинобудування, поставляє на вторинний ринок вузли та компоненти.

Автомобільний дивізіон координує розробку та створення нових продуктів, що підвищують конкурентоспроможність підприємств-замовників.

НАУКОВО-ТЕХНІЧНА БАЗА ДИВІЗІОНУ

Об'єднаний інженерний центр УПЕК і спеціалізовані інженерні центри: Українське конструкторсько-технологічне бюро підшипникової промисловості (УКТБПП) і Українське конструкторське бюро трансмісій і шасі (УКБТШ).

УКТБПП розробляє конструкції підшипників відповідають світовим вимогам якості і значно перевищують по розрахунковому ресурсу аналоги.

Є головною конструкторською організацією в Україні в підшипникової галузі. У 2016 році на базі УКТБ ПП створено технічний комітет «Підшипники кочення», метою діяльності якого є розробка національних стандартів України та гармонізація їх з міжнародними та європейськими стандартами.

УКБТШ розробляє елементи трансмісій і шасі, зокрема, нову лінійку мостів для широкого ряду будівельної техніки, автомобіле- і тракторобудування, спецтехніки.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Divizionu_261x261_auto (2).jpg
Перевірені рішення для вас
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ
З НАМИ
Купити підшипники:
  • +38 (057) 711-60-10
  • +38 (057) 710-11-46  • поковки
  • harp auto
  • ЛКМЗ коленвал
  • поковки
  • Мост
ВИРОБНИЧА БАЗА ДИВІЗІОНУ

Виробництво продукції для Автомобільного дивізіону УПЕК забезпечують кілька провідних в Україні підприємств:

ХАРП і ЛКМЗ - єдині підприємство в Україні, яке має статус схваленого постачальника комплектуючих для SKF - світового лідера у виробництві підшипників.
Наша мета і місія

Ми прагнемо забезпечувати лідерство УПЕК на ринку компонентів і вузлів для автомобільного, сільськогосподарського, будівельного транспорту завдяки інженерним і конструкторських розробок, вдосконалення наших продуктів і створення нових.

Ми орієнтуємося на потреби наших клієнтів і пропонуємо максимально ефективні технічні рішення.

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ СКАЧУВАННЯ
БУКЛЕТИ, ЛИСТІВКИ, ПРЕЗЕНТАЦІЇ ТА ІНШІ МАТЕРІАЛИ

Ви можете знайти і завантажити в цьому розділі

подробнее
ВИСТАВКИ І ЗАХОДИ
Участь компанії в галузевих виставках, конференціях, днях поля і інші події

можна ознайомитися в цьому розділі

Детальніше
Постачальникам
ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ ПОСТАЧАЛЬНИКІВ

матеріалів, сировини, ПММ, запчастин, комплектуючих та ін.

Детальніше
БФ ПАТРІОТИ
АДРЕСНА ДОПОМОГА ПРАЦІВНИКАМ ПІДПРИЄМСТВА

і реалізація соціальних проектів на підприємствах ІГ УПЕК

Детальніше