Харківському підшипниковому заводу — 75 років!

Харківському підшипниковому заводу — 75 років!
01.11.2022

Зі святом!

1 листопада 2022 року Харківський підшипниковий завод святкує 75-річчя! Це досить значний вік як для людини, так і для підприємства. За цей час завод поставав перед неабиякими труднощами, кожна з яких ставала новим кроком для досягнення успіху. 

Сьогодні ХАРП — це один з найбільших виробників підшипникової продукції у Східній Європі та єдине підприємство в Україні, яке випускає підшипники для залізничного транспорту. Асортимент продукції заводу включає більше ніж 500 типів підшипників, які реалізуються не тільки на внутрішньому ринку, але й далеко за межами України — більш ніж у 20 країнах світу. 

ХАРП володіє одним з найбільших в Україні парків сучасних високоточних верстатів з числовим програмним управлінням, розвиненою системою перевірки якості відповідності міжнародним стандартам, неперервним процесом конструкторських рішень, випробувальним центром. А головне — має відданий своїй справі колектив однодумців. Це дозволяє виробляти продукцію, яка успішно конкурує з провідними світовими компаніями. 

І нехай зараз не найкращі часи для свята, але ми вітаємо усіх працівників ХАРП з Днем народження рідного заводу. Здоров'я вам, терпіння, сил та щастя, а заводу - розвитку та процвітання. 


ПРИЕДНУЙТЕСЬ!tweet-01.png

Індустріальна група УПЕК f2-01.png  you_tube-01.png  in-01.png LOZOVA MACHINERY tel.png  facebook.png  you_tube.png  linkedin.png  instagram.png   Харківський підшипниковий завод HARP f2-01.png  you_tube-01.png  in-01.png  


Повернення до списку