УПЕК відзначає своє 27-річчя!
![УПЕК відзначає своє 27-річчя! УПЕК відзначає своє 27-річчя!](/upload/iblock/7ac/reqyyb5z2pu2plgyfiq4qfxsio7ih25e/dr-upek-2022-ukr.jpg)
Зі святом!
30 січня – особливий день для нас. Індустріальна група УПЕК відзначає своє 27-річчя! За ці роки Компанія набула колосального досвіду та знань, зберегла та примножила кращі інженерні традиції, об'єднала працьовитих співробітників у єдиний згуртований та надійний колектив професіоналів.
Головною метою діяльності УПЕК був і буде розвиток машинобудівної промисловості. Рік у рік ми створюємо інноваційні продукти, які покращують, спрощують життя людей. Наші розробки для агропромислового комплексу підвищують рентабельність не тільки вітчизняного, а й світового аграрного бізнесу, надійні підшипники безперебійно служать у всіх сферах машинобудування. Ми з великою силою та завзятістю підтримуємо вітчизняне верстатобудування, адже в наших стінах працюють найкращі конструктори та інженери верстатного обладнання. Компанія також робить великий внесок в оборонну промисловість України.
Усі досягнення Індустріальної групи УПЕК – це результат роботи великого та працелюбного колективу. Дякуємо всім за величезну працю, щирий ентузіазм та нескінченну віру у спільну справу! Ми з вами гідно подолаємо всі труднощі, станемо ще сильнішими та впевненішими. Попереду у нас багато цікавих відкриттів та проєктів.
Бажаємо всім здоров'я, щастя та добробуту. Теплих вам і сонячних днів, мрійте, творіть і впевнено йдіть до своїх цілей!
Керівництво Індустріальної групи УПЕК
![упэк 27.jpg упэк 27.jpg](/upload/medialibrary/759/1thspdqz81vf1t67c8nrop79jtj17a64/upek-27.jpg)
Індустріальна група УПЕК
LOZOVA MACHINERY
Харківський підшипниковий завод HARP