Постачання електроенергії

45593.jpgНа сьогодні ми можемо запропонувати поставку електроенергії будь-яким категоріям споживачів, крім населення, а також споживачам які використовують пільговий тариф. Ці обмеження пов'язані з державною ціновою політикою.

Необхідно відзначити, що умови роботи на ринку електроенергії очікує суттєвих змін, які пов'язані з прийняттям закону «Про ринок електроенергії» прийнятий Верховною Радою України від 13 квітня 2017года.


Процедура переходу споживача від ПРТ до ТОВ «ФІРМА ЕНЕРГОПРОМ»

Якщо споживач прийняв рішення про перехід до постачальника електричної енергії на купівлю електроенергії за вільним тарифом він повинен виконати наступні процедурні кроки:

 1. Укласти договір купівлі-продажу з енергетичною компанією ТОВ «ФІРМА ЕНЕРГОПРОМ».
 2. Оформити «Довідку про стан обліку споживача» згідно шаблону Оптового Ринку електроенергії, додатками до якої повинні бути:
 а. Свідоцтво на локальний пристрій збору і обробки даних (ЛУСОД) і (або) автоматизовану систему комерційного обліку електроенергії (АСКОЕ).
 б. Протокол Метрологічній атестації вимірювальних комплексів і ЛУСОД / АСКОЕ.
 в. Паспорти-протоколи з перевірки вимірювальних погодинних комплексів (лічильників, трансформаторів струму і напруги).
 г. Затверджена схема електропостачання споживача, із зазначенням меж балансової належності та місць установки лічильників.
3. Направити, за двадцять днів до початку місяця поставки від постачальника електричної енергії, в ПРТ (обленерго) лист про необхідність призупинення договору між ПРТ та споживачем в частині поставки активної електроенергії, і здійснити повний розрахунок з ПРТ за останній (поточний) місяць поставки від ПРТ.


З більш детальною інформацією пропонуємо ознайомитись на цьому сайті upec.ua/divisions/energoprom/

або  за телефонами: +38 (057) 738-43-92. +38 (057) 738-43- 21, +38 (050) 301-65-74

електронною поштою: office@energo.upek.com.ua  econ@energo.upek.com.ua

поштою: Україна, 61038, м. Харків, вул. Маршала Батицького, буд.4
або завітавши до нас за адресою: 61038, м. Харків, вул. Маршала Батицького, буд.4